IME IN PRIIMEK, naziv ELEKTRONSKI NASLOV PREDMET GOVORILNE URE
za starše
GOVORILNE URE
za dijake
RAZREDNIK
Vida Poglajen, ravnateljica, prof. matematike, svetnica vida.poglajen(at)gimnazija-litija.si        
Urška Simnovčič Pišek, prof. slovenščine in zgodovine, svetnica urska.simnovcic-pisek(at)gimnazija-litija.si

Slovenščina,

ITS

torek, 5. ura torek, 8. ura 2. a
Janoš Železnik, prof. slovenščine in pedagogike, svetovalec zeleznik.janos(at)gmail.com slovenščina torek, 2. ura torek, 8. ura  
Mateja Golouh, prof. zgodovine in španščine, mentorica matejagolouh(at)hotmail.com zgodovina torek, 3. ura sreda, 8. ura 3. a
Dunja Karlovšek, prof. psihologije dunja.karlovsek(at)gmail.com psihologija petek, 3. ura petek, 8. ura  
Tanja Boltin, prof. geografije in pedagogike, svetnica tanja.boltin(at)gimnazija-litija.si geografija ponedeljek, 5. ura sreda, 7. ura  
Natalija Zver, prof. matematike, svetovalka natalija.zver(at)gimnazija-litija.si

matematika,

ITS

sreda, 2. ura sreda, 7. ura 2. b
Jan Maver, prof. matematike, svetnik jan.maver(at)gimnazija-litija.si

matematika,

ITS

četrtek, 4. ura četrtek, 7. ura 1. b
Ana Črne, prof. angleščine in ruščine, svetovalka ana.crne(at)gimnazija-litija.si

angleščina,

ruščina

sreda, 2. ura sreda, 7. ura 3. b
Irena Prašnikar, prof. angleščine in slovenščine, svetnica irena.prasnikar(at)gimnazija-litija.si

angleščina, slovenščina,

ITS

sreda, 4. ura sreda, 7. ura 4. a
Diana Redl Kolar, prof. nemščine, svetnica diana.redl(at)gimnazija-litija.si nemščina četrtek, 2. ura torek, 8. ura 4. b
Špela Novljan Potočnik, prof. nemščine in španščine, svetnica spela.novljan-potocnik(at)guest.arnes.si nemščina, španščina petek, 3. ura torek. 8. ura  
Jasmina Rome, prof. kemije, svetnica jasmina.rome(at)gimnazija-litija.si

kemija,

ITS

sreda, 3. ura ponedeljek, 7. ura 1. a
Iztok Černe, prof. biologije, svetnik iztok.cerne(at)gimnazija-litija.si biologija sreda, 3. ura četrtek, 7. ura  
Miha Medvešek medvesek.miha(at)gmail.com fizika sreda, 5. ura četrtek, 4. ura  
Anita Medvešek, prof. glasbe, mentorica anita.medvesek6(at)gmail.com glasba torek, 4. ura torek, 4. ura in predura  
Blaž Rojko blaz.rojko(at)guest.arnes.si pevski zbor      
Jernej Podgornik, prof. sociologije in filozofije, svetovalec jernej_podgornik(at)hotmail.com

sociologija, filozofija,

ITS

sreda, 7. ura    
Darko Pandur, prof. informatike, svetovalec darko.pandur1(at)gmail.com

informatika,

ITS

torek, 4. ura torek, 8. ura  
Maria Primožič, prof. likovne umetnosti, svetovalka maria.primozic(at)gmail.com likovna umetnost torek, 5. ura torek, 8. ura  
Mitja Strmec, prof. športne vzgoje, svetnik mitja.strmec(at)gmail.com športna vzgoja četrtek, 5. ura ponedeljek, 8. ura  
Janez Medved, prof. športne vzgoje, svetovalec janez.medved1(at)guest.arnes.si športna vzgoja sreda, 3. ura četrtek, 3. ura  

Svetovalna služba:

Tanja Boltin (tanja.boltin@guest.arnes.si)

Tajnik šolske maturitetne komisije:

Jan Maver (jan.maver@guest.arnes.si)

Organizator obveznih izbirnih vsebin:

Mitja Strmec (mitja.strmec@gmail.com)

Tajnica:

Jasmina Domadenik (tajnistvo@gimnazija-litija.si)

Računovodkinja:

Nives Godec (admin@s-gimlit.lj.edus.si)

Knjižničarka:

Maja Deniša (knjiznica@gimnazija-litija.si)

Laborant in vzdrževalec učne tehnologije:

Branko Koprivnikar (branko.koprivnikar@guest.arnes.si)

Hišnik:

Metod Lovše

Kuharja:

  • Darja Cirkvenčič
  • Simon Groznik

kuhinja@gimnazija-litija.si

Čistilke:

  • Ljubica Katić
  • Alenka Leskovšek
  • Marinka Škoda
  • Marica  Zupan

 

(Skupno 6.919 obiskov, današnjih obiskov 7)