Dobrodošli

Ponujamo prostor in čas za razvoj talentov vsakega dijaka

Vse življenje je pot navzgor, navzdol, naravnost … predvsem pa naprej. In ta pot je polna različnih odločitev. Naučiti se moramo živeti v času nenehnih sprememb. Pravijo, da ne obstaja slabo ali dobro vreme, ampak slaba in dobra oprema.

Gimnazija Litija je manjše, prisrčno gimnazijsko središče, ravno prav veliko, da je mlad človek med nami edinstvena oseba, ki ima možnost in priložnost, da se opremi z znanji in širino, ki mu bodo odlično služila, kamorkoli ga bo v življenju vodil korak.

Naša gimnazija svojo odličnost dokazuje s številnimi dosežki in priznanji v slovenskem in mednarodnem prostoru. Smo namreč v središču Slovenije in v srcu Evrope.

Na različne načine spodbujamo in ohranjamo dialog med učitelji, dijaki, med gostujočimi
šolami …

Verjamemo, da sta za uspeh, poleg sodobnih tehnologij, potrebna talent in toleranca. Zato v šolskem okolju nudimo sodobno tehnologijo, zagotavljamo kakovosten prostor in čas za razvoj talentov vsakega dijaka ter vzgajamo v duhu tolerantnosti in sodelovanja.

Vida Poglajen, prof.
ravnateljica Gimnazije Litija

(Skupno 1.670 obiskov, današnjih obiskov 1)