Ravnateljica:

Vida Poglajen (vida.poglajen(at)guest.arnes.si)

IME IN PRIIMEK ELEKTRONSKI NASLOV     PREDMET GOVORILNE URE
za starše
GOVORILNE URE
za dijake
RAZREDNIK
             
Urška S. Pišek urska.pisek1@guest.arnes.si   slovenščina torek, 5. ura  torek, 8. ura 2. a
Janoš Železnik zeleznik.janos(at)gmail.com   slovenščina  torek, 2. ura torek, 8. ura  
Mateja Golouh matejagolouh(at)hotmail.com   zgodovina, španščina  torek, 3. ura  sreda, 8. ura 3. a
Dunja Karlovšek dunja.karlovsek@gmail.com   psihologija  petek, 3. ura petek, 8. ura  
Tanja Boltin tanja.boltin(at)guest.arnes.si   geografija  ponedeljek, 5. ura  sreda, 7. ura  
Natalija Zver natalija.zver2(at)guest.arnes.si   matematika sreda, 2. ura  sreda, 7. ura 2. b
Jan Maver jan.maver(at)guest.arnes.si   matematika  četrtek, 4. ura  četrtek, 7. ura 1. b
Ana Črne ana.crne(at)guest.arnes.si   angleščina, ruščina  sreda, 2. ura  sreda, 7. ura 3. b
Irena Prašnikar irena.prasnikar(at)guest.arnes.si   angleščina  sreda, 4. ura  sreda, 7. ura  
Diana Redl Kolar diana.redl(at)guest.arnes.si   nemščina  četrtek, 2. ura  torek, 8. ura 4. b
Špela Novljan Potočnik spela.novljan-potocnik(at)guest.arnes.si   nemščina, španščina  petek, 3. ura   torek. 8. ura  
             
Jasmina Rome jasmina.rome(at)guest.arnes.si   kemija, študij okolja  sreda, 3. ura  ponedeljek, 7. ura 1. a
Iztok Černe iztok.cerne1(at)guest.arnes.si   biologija, študij okolja  sreda, 3. ura  četrtek, 7. ura  
Miha Medvešek medvesek.miha(at)gmail.com   fizika  sreda, 5. ura četrtek, 4. ura  
Anita Medvešek anita.medvesek6(at)gmail.com   glasba  torek, 4. ura  torek, 4. ura in predura  
Blaž Rojko blaz.rojko(at)guest.arnes.si   pevski zbor      
Jernej Podgornik jernej_podgornik(at)hotmail.com   sociologija, filozofija  sreda, 7. ura    
Darko Pandur darko.pandur1(at)gmail.com   informatika  torek, 4. ura  torek, 8. ura  
Maria Primožič maria.primozic(at)gmail.com   likovna umetnost torek, 5. ura torek, 8. ura  
             
Mitja Strmec mitja.strmec(at)gmail.com   športna vzgoja  četrtek, 5. ura  ponedeljek, 8. ura 3. c
Janez Medved janez.medved1(at)guest.arnes.si   športna vzgoja sreda, 3. ura  četrtek, 3. ura  
Svetovalna služba: Tanja Boltin (tanja.boltin(at)guest.arnes.si)
Tajnik šolske maturitetne komisije: Jan Maver (jan.maver (at)guest.arnes.si)
Organizator obveznih izbirnih vsebin: Mitja Strmec (mitja.strmec(at)gmail.com)
Poslovna sekretarka: Jasmina Domadenik (tajnistvo(at)gimnazija-litija.si)
Računovodkinja: Nives Godec (admin(at)s-gimlit.lj.edus.si)
Knjižničarka: Maja Deniša (knjiznica(at)gimnazija-litija.si)
Laborant in vzdrževalec učne tehnologije: Branko Koprivnikar (branko.koprivnikar(at)guest.arnes.si)
Hišnik: Metod Lovše
Kuharja:
  • Darja Cirkvenčič
  • Simon Groznik

kuhinja(at)gimnazija-litija.si

Čistilke:
  • Ljubica Katić
  • Alenka Leskovšek
  • Marinka Škoda
  • Marica  Zupan
(Skupno 5.913 obiskov, današnjih obiskov 36)